1968 yılında kurulup, kolonya üretimi yapan Arı Kolonyaları Denizli merkezli bir aile şirketidir. Arı Kolonyaları; limon kolonyası, tütün kolonyası, zambak kolonyası, sümbül kolonyası gibi birçok çeşit esanslı üretimler yapmaktadır. Kolonyalarını çeşitli ölçü şişelerde, litrelik bidonlarda , spery ve cep kolonyası olarak satışa sunmaktadır.

Kolonya üretiminde kullandığı malzemelerde kalite, sağlık ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmuş, taviz vermemiştir. Denizli’de bulunan üretim tesisi kaliteli ürün üretimi açısından oldukça yeterlidir. Firmamız üretim gamını genişleterek, sıvı sabun, aseton, traş losyonu, oda spreyi, araç parfümü, vazalin ve gülsüyü üretimlerini de gerçekleştirmektedir.

Kolonya üretiminde kalite ve sağlığı ön planda tutarak üretimini devam ettiren Arı Kolonyaları, sektörde örnek gösterilen firmalardan olmayı başarmıştır.

Misyon:
Arı Kolonyaları, başta kolonya olmak üzere kozmetik alanında üretimini yaptığı ürünlerinlerini; kaliteli, sağlıklı ve en uygun şekilde tüm Türkiye' ye ulaştırmak.

Vizyon:
Faaliyet içerisinde olduğu pazarlarda, kolonya üretimini kaliteden ödün vermeden devam ettirerek dünya pazarında yer almak, Arı Kolonyaları’nın vizyonunun temelidir.